?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
У КРИМУ 70 МОЛОДИХ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ З РІЗНИХ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ СКЛАЛИ КЛЯТВУ МОРСЬКОГО ПІХОТИНЦЯ
siteseabreeze

Запись опубликована "Sea Breeze" Морской Портал. Пожалуйста, оставляйте комментарии там.

У Криму, на базі батальйону морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, де командиром підполковник Олександр Конотопенко, пройшли посвячення у морські піхотинці та приведення до клятви морського піхотинця близько 70 молодих військовослужбовців.

За усталеною традицією кожен, кому випала честь служити у морській піхоті, повинен пройти складну полосу перешкод і прийняти клятву морського піхотинця. До цього новоприбувші протягом двох-трьох місяців добре готуються, втягуються в службу, зміцнюються фізично, входять у ритм військового життя. Планово і поступово проводяться фізичні зарядки, збільшується навантаження.

Цього разу клятву приймали різні категорії особового складу. Це, передусім, матроси строкової служби, контрактники і деякі офіцери. Вони представляли Луганщину, Івано-Франківщину, Київщину, АР Крим тощо. Адже у морській піхоті службу проходять практично з усіх регіонів України.

Підполковник Олександр Конотопенко задоволений, що усі пройшли випробування:

- Клятва морського піхотинця – це ритуал посвячення з правом носіння чорного берета. Під час ритуалу відпрацьовувалися тактичні дії, перевірялась витривалість. Кожен має підтримати один одного, десь підтягнути слабшого, протягнути руку допомоги – це і є колективна підтримка. І не залежно від чинів та рангів, усі воїни пройшли полосу морського піхотинця справно, з доблестю і честю.

Під час шикування на плацу юнаки, міцно тримаючи зброю в руках, встали на одне коліно і повторювали слова клятви. Кожен з командирів підрозділів особисто вручив чорний берет і потис руку свому підлеглому. Тепер в рядах морської піхоти справжнє поповнення!

- Чорний берет – це символ морської піхоти,- наголосив підполковник Конотопенко. – Для кожного морського піхотинця – це гордість, честь і річ, яку він зберігає завжди. Навіть у трудні хвилини кладе його за пазуху, ближче до серця.

Серед молодих матросів пройшли випробування і товариші по зброї –Віталій Зайцев, Сергій Ворона, Андрій Богородецький:

- Цей батальйон нас здружив, як братів, ми живимо однією родиною. Сила в тому, що ми разом!.. І ця клятва для нас – певний ритуал. Це дуже важливо для нас, ми дуже довго чекали… Земля під ногами ще «пливе», адреналін аж зашкалює, на серці радість від пройденого, – діляться незабутніми враженнями хлопці.

Командир морських піхотинців також зауважив, що такі заходи проходять двічі на рік після прибуття молоді в частину. Це піднімає дух особового складу, впевненість у собі. Крім того найближчим часом військовослужбовці батальйону морської піхоти братимуть участь у різних навчаннях. Зокрема, на полігоні Опук у Криму, у Румунії та на Одещині. Отже приведений до клятви морського піхотинця особовий склад фізично і психологічно готовий до виконання найскладніших завдань.

Клятва морського піхотинця

Руслан Семенюк,

РМЦ МОУ, АР Крим,

фото автора.Comments Disabled:

Comments have been disabled for this post.